Panorama Proroctw – seria wykładów pastora Doug’a Batchelora

Zapraszamy do udziału w nowej serii wykładów biblijnych pt. PANORAMA PROROCTW. Głównym mówcą jest pastor DOUG BATCHELOR znany z wielu programów realizowanych przez Amazing Facts, adwentystyczną stację telewizyjną w Stanach Zjednoczonych.

Każdy z programów tej serii stanowić będzie prezentację najważniejszych proroctw, a także biblijnych prawd wiary. Ma to szczególne znaczenie teraz, gdy stajemy się naocznymi świadkami radykalnych zmian w świecie polityki, ekonomii i porządku społecznego. Nikt nie ma już wątpliwości, że z każdym dniem nieuchronnie zbliżamy się do przepowiedzianego przez proroctwa kresu dziejów. Z jednej strony napawa nas to radością, gdyż zbliża się dzień naszego odkupienia (zob. Łk 21,28), a z drugiej strony czujemy olbrzymią odpowiedzialność za ogłoszenie temu światu ewangelii zbawienia. Cykl PANORAMA PROROCTW wpisuje się w ogólnoświatową działalność misyjną Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego.

Program składa się z 25 wykładów, które zostaną wyemitowane w okresie od 6 listopada 2022 roku do 29 stycznia 2023 roku. Premiery planowane są na niedziele i środy o godz. 18.00 na stronie www.panoramaproroctw.pl (archiwalne odcinki będą po premierze nadal dostępne na tej stronie) oraz na kanale YouTube GŁOSU NADZIEI, a także w RADIU GŁOS NADZIEI.